wtorek, 11 stycznia 2011

Start

Od roku odkładam ten moment, pomysł na bloga. Ciężko mi było znaleźć kompromis miedzy różnorodnością zainteresowań, no i ta nazwa jak w jednym słowie uchwycić całość? 

Później zrozumiałem, że nazwa jest tylko punktem wyjścia. Ten blog w swoim tytule można by zastąpić tysiącami innych słów ale dla mnie wyjściem do wszystkiego co tutaj się znajdzie okazało się słowo ‘’lider”. Każdy może sobie je zdefiniować po swojemu. Dla mnie to idea, osoba lub działanie, rzecz która wyróżnia się czymś nowym, odmiennym sposobem postrzegania świata, czymś co przeciera szlaki i daje powiew świeżego powietrza. Pewien ważny człowiek XI wieku określił ‘’innowacje jako tym która rozróżnia lidera od naśladowcy’’. 

Żyjemy w czasach gdzie kreatywność i nowatorstwo są jednym z ważniejszych czynników  dla których niektórzy z Nas odnoszą sukcesy. Rzeczy o których będę  pisał w mniejszym lub większym stopniu zmieniają otoczenie, wpływają na nie i kreują nowe zachowania. Czasami są to ludzie, produkty lub idee powstałe znikąd. 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz